Рік англійської мови
Вхід на сайт

Драматичний

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
У школі  діє хореографічний гурток , де займаються по 15\ гуртківців молодшого та старшого шкільного віку. Керівник – Цвентарна В. С. Репертуар\ гуртка досить різноманітний і цікавий, він поєднує бальну, народну та сучасну\ хореографію. Учні вдало поєднують навчання з мистецтвом танцю і, відвідуючи гурток,\ розвивають і примножують свій творчий потенціал і пластичні здібності, навчаються\ красиво координувати свої рухи з музикою, виробляють правильну осанку тощо. Гуртківці\ є постійними учасниками конкурсів\ районного і міського рівнів. 
 
 
 

|1389209349|0|khoreografichnij 30|0|0|0|Драматичний||

Одне з найголовніших завдань в роботі вчителя - зробити вихованця творчою особистістю. Мистецтво з його унікальними можливостями цілісного впливу на особистість виступає не тільки джерелом естетичного виховання, а й універсальним засобом творчого розвитку дитини.

\ \

Театр – синтетичне мистецтво, і долучення школярів–гуртківців до різнобічної діяльності, зумовленої специфікою театру, відкриває широкі можливості для розвитку їх здібностей.

\ \

Драматичний гурток  працює в школі третій рік; його роботу спрямовано на формування в дітей вмінь та навичок сценічного мовлення і руху; удосконалення виразного читання; виховання естетичних почуттів; розвиток творчої фантазії й уяви, виховання гуманістичних загальнолюдських цінностей.

\ \

Основний зміст занять гуртка:

\ \

Ø Рольові ігри, етюди, імпровізації навчального характеру в поєднанні з роботою над п’єсою.

\ \

Ø Виконання самостійних творчих завдань.

\ \

Ø Проведення бесід про мистецтво.

\ \

Ø Попередній розбір та аналіз твору та робота над його сценічним втіленням.

\ \

Ø Оформлення вистави й показ її глядачам.

\ \

Особливу увагу приділено практичній роботі з голосом, дикцією, вправам на розвиток творчої уяви, виразності рухів, ігроритміці, рольовим іграм.

\ \

Учасники літературно-драматичного гуртка долучаються до участі у проведенні загальношкільних виховних заходів, зокрема тематичних вечорів, свят, працюють над випуском літературних газет, створенням власних творів.

\ \

Заняття в гуртку дисциплінують, виробляють почуття відповідальності перед партнерами та глядачами, прищеплюють почуття колективізму, любові до праці, упевненості в собі тощо.

 

Яндекс.Метрика