Рік англійської мови
Вхід на сайт

Сторінка випускника

 

Корисну інформацію випускники можуть знайти тут http://bukportret.info/zno1/

 

СТАРТУВАЛА РЕЄСТРАЦІЯ НА ПРОБНЕ ЗНО - 2017

 

Зареєструватися для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні можна на сайті Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти. Реєстрація триватиме з 10 до 31 січня 2017 року.

Кожен зареєстрований учасник може скласти тести: 1 квітня з української мови і літератури, 8 квітня – одного з предметів (історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, російської, французької мов).

Вартість пробного тестування з одного предмета – 129 грн.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання – важлива складова підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Це можливість:

Øознайомитися із процедурою та стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року;

Øвиконати пробний тест та попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;

Øнавчитись ефективно розподіляти час;

Øотримати правильні відповіді та дізнатися результат тестування;

Øпсихологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;

Øоцінити власний рівень навчальних досягнень.

Для реєстрації на ПРОБНЕ ЗНО, необхідно:

– зайти на сайт ІФРЦОЯО www.test.if.ua у розділ «Реєстрація на пробне ЗНО-2017»;

– заповнити на сайті форму заяви (у заяві вказується така інформація про особу: прізвище, ім’я, по батькові; місце проживання; контактний телефон; електронна адреса; навчальний заклад, у якому особа здобуває повну загальну середню освіту; перелік навчальних предметів із зазначенням мови завдання пробного тесту; населений пункт з установленого ІФРЦОЯО переліку, де особа проходитиме пробне ЗНО);

– роздрукувати заяву на пробне ЗНО з квитанцією(ями) на оплату проходження пробного ЗНО;

– здійснити оплату за квитанцією(ями) на проходження пробного ЗНО протягом 7 (семи) робочих днів в установах будь-якого банку України, уважно перевіривши відомості, вказані у квитанції про оплату, зокрема в частині призначення платежу (код, прізвище, ім’я, по батькові особи, за пробне зовнішнє незалежне оцінювання з «предмета»);

– зберігати заяву на пробне та квитанцію(ії) про оплату до часу проходження пробного ЗНО.

Реєстрація для участі у пробному ЗНО вважається завершеною після надходження повної суми коштів для оплати даної послуги з обраного(их) особою предмета(ів) на рахунок ІФРЦОЯО, зазначений у квитанції на оплату.

Для кожної особи, яка зареєструвалася для участі у пробному ЗНО, на сайті ІФРЦОЯО www.test.if.ua створюється інформаційна сторінка «Особистий кабінет учасника пробного ЗНО», доступ до якої здійснюється за кодом та паролем, зазначеним у заяві на пробне ЗНО.

В «Особистому кабінеті учасника пробного ЗНО» можна:

1) переглянути реєстраційні дані;

2) перевірити надходження сплачених за квитанціями коштів до ІФРЦОЯО;

3) після 14 березня 2017 року отримати інформацію про пункт(и) проведення пробного ЗНО і роздрукувати запрошення (реєстраційну картку).

У разі неучасті особи у пробному ЗНО сплачені кошти не повертаються. Однак зареєстрований має право отримати комплект тестових матеріалів, звернувшись у триденний термін до пункту проведення пробного ЗНО за адресою, вказаною в запрошенні (реєстраційній картці).

Особа, яка зареєструвалася для участі у пробному ЗНО та оплатила послугу, може внести зміни до своїх реєстраційних даних протягом часу, відведеного на реєстрацію (з 10 до 31 січня 2017 року), звернувшись з відповідною письмовою заявою до ІФРЦОЯО.

Яндекс.Метрика