Рік англійської мови
Вхід на сайт
Головна » 2015 » Апрель » 30 » День відкритих дверей
16:38
День відкритих дверей

28 квітня 2015 року у Хотинській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 відбувся День відкритих дверей. Для учнів 9-х класів шкіл Хотинського округу вчителі презентували діяльність філологічного профілю нашої школи.

З вітальним словом до них звернулася заступник директора з навчально-виховної роботи Козак Л. М. Захід розпочався з візитки школи «Моя школа – це затишок милий». Присутні мали змогу переглянути відеофільм «Що для мене Україна?». Вчитель-методист, Відмінник освіти України, вчитель української мови та літератури Рак Г. М. розповіла про основні напрямки роботи, відзначила результативність участі учнів у різноманітних конкурсах та олімпіадах філологічного напрямку та важливість вибору профільності навчання. Вчителі української мови та літератури Андрухівська О. С. та історії Шевчук Д. О. презентували спільний проект «Україна під грифом «секретно». В рамках цієї науково-дослідної роботи учні нашої школи дослідили життя М. Хвильового, О. Довженка, Л. Курбаса з позиції історії, адже філологів більше цікавлять літературні праці письменників, ніж їхній життєвий шлях. Але саме доля майстрів слова є найбільшим виразником їхнього літературного таланту.

День відкритих дверей став чудовою нагодою для учнів не тільки познайомитися з життям інших шкіл, дізнатися більше про діяльність профільних напрямків в межах Хотинського освітнього округу, а й поспілкуватися з однолітками та отримати море позитивних емоцій.

Переглядів: 102 | Додав: hotin-school | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Яндекс.Метрика