Рік англійської мови
Вхід на сайт
Головна » 2014 » Январь » 19 » Вибори голови учнівського самоврядування
15:45
Вибори голови учнівського самоврядування

   Учні Хотинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 мають усі можливості для реалізації лідерства у системі учнівського комітету, який діє у школі багато років. Очолює роботу учкому його голова, який обирається один раз на два роки шляхом демократичних виборів. Тож для усіх членів навчально-виховного процесу голова учкому школи є центральною фігурою.

   Лідер учнівського самоврядування це не лише зразок для наслідування, а й ватажок, який вміло поведе до реалізації задумів, ідей. Зважаючи на такі високі вимоги, новообраний голова учкому Мамалицький Владислав, учень 9 класу, у вересні 2013 року здобув перемогу у нелегких передвиборчих перегонах. Його опонентом була учениця 8 класу - Лисиця Світлана. Талановита, здібна учениця, займається хореографією, є лідером свого класу. Підтримувала кожного кандидата його команда – агітаційна бригада, місією якої було переконати якомога більше учнів- виборців віддати свій голос за того чи іншого кандидата. У рамках виборів відбулася також презентація творчих проектів-стіннівок про кандидатів, «Трибуна гласності», на якій Мамалицький Влад та Лисиця Світлана виголосили свої передвиборчі програми. Тож кожен учень у школі визначився заздалегідь, за кого віддати свій голос. І ось вони - довгоочікувані вибори! 26 вересня  усі учні 5-11 класів  загальноосвітньої школи №1 юрмилися біля виборчої комісії, отримуючи бюлетні для голосування, а далі – кабінки, у яких кожен зазначає на бюлетені своє волевиявлення.

   А яке ж було обурення, коли когось, раптово, не виявлялося у списку виборців! Усе це дійство нагадувало справжнісінькі вибори Президента України! Атмосфера- напружено-урочиста. А далі – підрахунок голосів лічильною комісією і поява на  стенді оголошень кінцевого результату – протоколу виборів голови учкому Хотинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1. Написано чорним по білому: «Мамалицький Владислав, учень 9 класу – новообраний голова учкому». Школа радіє.

Переглядів: 408 | Додав: hotin-school | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Яндекс.Метрика