Рік англійської мови
Вхід на сайт
Головна » 2016 » Апрель » 2 » Потанцюймо?!
17:41
Потанцюймо?!
Учні Хотинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 уже котрий рік поспіль вдало поєднують навчання з мистецтвом танцю. З великим бажанням вони відвідують хореографічний гурток, який діє на базі школи, та є учасниками колективу «Крок вперед». Керівник - талановитий педагог, здібний постановник, невтомний новатор у хореографії - Тамазликар Віра Станіславівна.
29 березня 2016 року неповторна енергетика та палкий темперамент танців зібрали всіх учнів школи в актовій залі на творчому звіті танцювального колективу «Крок вперед». Щорічно це свято для всієї шкільної родини є особливим, адже історія популярного у місті, тепер уже зразкового аматорського колективу «Кроку вперед», переможця багатьох всеукраїнських конкурсів, почалася у стінах рідної школи.
У своєму танцювальному доробку учасники колективу мають чуттєві, глибокі, проникливі номери. Серед них: «Балада про землю», «Струни скрипки», «Сіла птаха», а також молодіжні, енергійні танці («Невтомні жартівниці», «Черевики»). У виконанні цих хореографічних композицій учасники «Кроку вперед» вже досягли досконалості. Талант, наполегливість і старанність допомагають їм удосконалювати свою майстерність.
Родзинкою концертної програми був, звичайно, виступ молодших учасників. У яскравих костюмах, під ритми жартівливих сучасних мелодій, вони мали шалений успіх у глядачів. Танцювальні композиції «У пошуках черепахи», «Срібне море» вразили глядачів рівнем підготовки, оригінальністю виконання та чуттєвістю.
Варто відмітити  і професіоналізм ведучих, які провели концертну програму та невелику вікторину, організували цікаві танцювальні конкурси. 
Свято запалило всіх життєдайною енергією, подарувало бажання творити, надихнуло на мрію. Отож, щиро зичимо керівнику та учасникам «Кроку вперед»  подальших творчих успіхів та перемог.
 
 
 
 
 
Переглядів: 69 | Додав: hotin-school | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Яндекс.Метрика