Рік англійської мови
Вхід на сайт
Головна » 2014 » Июнь » 16 » Пришкільний табір "Джерельце"
13:31
Пришкільний табір "Джерельце"

Коли закінчується навчальний рік, для школярів починається весела і яскрава пора - канікули! Але провести всі сонячні дні перед телевізором і комп'ютером - це залишитися без позитивних емоцій, спілкування з друзями, різноманітних розваг. Тому з метою організації змістовного та цікавого відпочинку школярів з 02 по 15 червня діяв пришкільний табір "Джерельце".

Протягом роботи табору було створено належні умови для повноцінного відпочинку і зайнятості дітей, їхньої культурно-виховної і фізкультурно-оздоровчої роботи.

Дітей табору було об'єднано у 4 загони. Роботою загонів керували вихователі, для яких потреби та інтереси дитини понад усе. Виховний процес з дітьми в таборі поєднував відпочинок, працю, спорт, які об'єднували тематичні дні. Кожен день розпочинався і закінчувався табірною лінійкою, на якій оголошувався план роботи на день: як для всього табору, так і для окремих загонів.

2 червня – День захисту дітей.

День розпочали із ранкової зарядки під керівництвом вчителя фізичного виховання Саваріна В. М.     

Вихователі провели бесіди по загонах «Твоя дорога до табору», повторили правила дорожнього руху, переглянули куточки безпеки.    

Після інструктажу щодо правил поведінки на дорозі діти з вихователями пішли на концерт, приурочений до Дня захисту дітей.

Повернувшись, з великим азартом та художнім натхненням взяли участь у конкурсі малюнків на асфальті «У світі дитинства».  

3 червня – День відкриття табірної зміни розпочалось із ранкової гімнастики та лінійки.

Для дітей була презентована «Ромашка наших бажань», на пелюстках якої всі охочі могли описати свої очікування від табору.  Кожен готував презентацію свого загону .            

4 червня - День охорони здоров’я.  Вихователі провели профілактичні бесіди: догляд за тілом, волоссям, зубами та конкурс малюнків - реклами здорового способу життя „Я обираю здоров’я, а ти?”

Вчитель фізичного виховання Саварін В. М. оранізував спортивні змагання «Ярмарок рекордів». Бігали, стрибали, намагались бути першими, показували свою вправність і великі, і малі.  Вболівальники переживали за  кожного учасника команди.

5 червня – День правових знань. Цього дня відбулася зустріч з представником кримінальної міліції у справах дітей Руснаком О. М., який провів бесіду на тему «Права дитини».

Вихователь Сафронюк Т. В. організувала виховний захід «Правознавчий бал», де на прикладі відомих казок учні мали змогу побачити як порушуються права дитини.

6 червня – День танцю та пісні. Цього дня відбувся загальнотабірний конкурс танцю та пісні «Щасливе дитинство». Керівник хореографічного гуртка Цвентарна В. С. провела майстер-клас з танців.

7 червня - День  захисту тварин і рослин. Вихователі організували екскурсію до лісу, де на прикладі місцевої флори розповідали про лікарські та отруйні рослини, а також повторили з дітьми правила поведінки при зустрічі з дикими тваринами.

8 червня - День  відповідальності (в рамках акції «Відповідальність починається з мене») Вихователі провели профілактичні бесіди « Хороші та шкідливі звички ». Учні разом з бібліотекарем Чинчик В. О. організували операцію «Подаруй нове життя книзі».

Діти із задоволенням взяли участь у спортивній естафеті «Ми – майбутні олімпійці», яку провів учитель фізичного виховання Саварін В. М.

9 червня - День народознавства. Цього дня учні створювали ,,Родовідне дерево моєї сім’ї” та взяли участь у конкурсі  на краще оформлення родовідного дерева.

10 червня – День казки. Один із найцікавіший і незабутній днів. Свято казки відбулося дуже весело та цікаво. Кожен загін продемонстрував інсценізацію казки на новий лад.

11 червня – День довкілля. Цього дня відбулася цікава та незабутня екскурсія до ДІАЗу «Хотинська фортеця». Учні з захопленням слухали історії кількасотлітньої давнини.

12 червня – День творчості. Юні фантазери створювали квіткові композиції «Чарівні барви літа». А потім відбувся конкурс «Квіткова азбука»: на кожну літеру алфавіта учасник повинен був намалювати квітку.

13 червня – День патріота. Главацький А. В. організував та провів військово-патріотичну гру «Зірниця» зі старшими учнями, а початківці мали змогу повболівати за майбутніх героїв.

14 червня – День туриста. Діти із захопленнями приймали участь у театрі природних пародій. Енергійною та емоційно насиченою виявилася гра «Веселі Робінзони».

15 червня – останній день табірної зміни. Цей день пройшов цікаво, швидко і непомітно. На закриття табору загони підготували художні номери, приймали участь у конкурсах.

Все, що сприяло змістовному і цікавому життю в пришкільному таборі, стало результатом чіткої, обдуманої роботи колективу вчителів. Кожен день був насичений новими подіями, враженнями, почуттями. За час табірної зміни діти краще пізнали один одного, навчилися працювати у колективі, дізналися багато цікавого, розкрили свої таланти та вподобання, усвідомили важливість здорового способу життя.

Табір зачинив свої двері, залишивши по собі приємні спогади... 

  

 

 

Переглядів: 266 | Додав: hotin-school | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Яндекс.Метрика