Рік англійської мови
Вхід на сайт
Головна » 2015 » Апрель » 30 » Перемога в обласному огляді-конкурсу стану умов охорони праці в закладах освіти області
16:05
Перемога в обласному огляді-конкурсу стану умов охорони праці в закладах освіти області

На виконання наказу Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 20.01.2015 №26 «Про проведення обласного огляду-конкурсу стану умов охорони праці в закладах освіти області», з метою підвищення ефективності роботи щодо створення та забезпечення здорових, безпечних умов праці, зниження виробничого травматизму, підвищення рівня культури виробництва, забезпечення соціального захисту працівників упродовж лютого-березня відбувся обласний огляд-конкурс стану умов і охорони праці в установах області.

Так як  досвід організації роботи з охорони праці, створення належних умов виховання і навчання для учасників навчально-виховного процесуХотинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 були відзначені на районному етапі конкурсу, матеріали школи були передані на обласний етап конкурсу. Переможцем обласного огляду - конкурсу (І місце) cтала наша школа!!!

P. S. Журі конкурсу відзначило, що у Хотинській загальноосвітній школі I-III ступенів №1 (директор Сіногач Н.Л.) створено безпечні умови для проведення навчально-виховного процесу. Систематично проводяться інструктажі з безпеки життєдіяльності та протипожежної безпеки, тижні та місячники з відповідних питань. Для роботи з учнями залучаються робітники ДАІ, ДСНС, медичні працівники та інші спеціалісти. 

 
Переглядів: 81 | Додав: hotin-school | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Яндекс.Метрика