Рік англійської мови
Вхід на сайт
Головна » 2016 » Февраль » 9 » Про підсумки проведення предметних тижнів у І семестрі 2015/2016 навчального року
15:53
Про підсумки проведення предметних тижнів у І семестрі 2015/2016 навчального року

Упродовж І семестру 2015/2016 навчального року було проведено предметні тижні початкових класів, з історії та правознавства, української мови та літератури, ЗВ та фізичної культури.

З 12 по 16.10.2015 р. у школі проходив  тиждень ЗВ та фізичної культури.

12.10.2015 р. вчитель ЗВ організував загальношкільну лінійку «14 жовтня – День захисника України».

13.10.2015 р. проведена зустріч з учасниками бойових дій на Сході
України – випускниками школи Чернієм М. та Божеком О.

15.10.2015 р. вчитель фізичної культури організував проведення серед хлопців 7-11 класів спортивних змагань, приурочених Дню захисника України. Програма змагань передбачала: підтягування на перекладині, перетягування канату, армреслінг, тренінг «Перша невідкладна допомога», конкурс знавців історії українського війська.  

16.10.2015 р. вчитель ЗВ Главацький А. В.  та педагог-організатор
Адажій Н. П. провели виховний захід «Ми – козацького роду». Захід пройшов на високому організаційному рівні,  був музично та емоційно насиченим. На загальношкільному заході був присутній Андронатій В.М., отаман Хотинського куреня Українського козацтва, який привітав козачат та розповів про діяльність Українського козацтва в м. Хотині.  

Протягом тижня класні керівники організували виховні справи в 1-11 класах: «Герої поряд»; «Мужність українських військових»  на прикладі Надії Савченко; «Бути патріотом означає…»; «З Україною в серці».

З 09 по 13.11.2015 р. проходив тиждень української мови та літератури. У рамках тижня проведено:

- 09.11.2015 р. – загальношкільна лінійка «О слово рідне..».

- 10.11.2015 р. – відкритий урок у 7 класі на тему: «Свекор» С. Васильченко (інсценізація)» (вчитель української мови та літератури Рак Г. М.).

- 11.11.2015 р. – виховний захід «Андріївські вечорниці» (вчителі української мови та літератури Мимко О. С. та Рак Г. М.).

- 12.11.2015 р. – у День юного актора вчителі української мови та літератури організували виховний захід «Лицарі ввічливості», на якому учні продемонстрували високий рівень декламації, акторські здібності.

- 13.11.2015 р. – інтелектуальна гра «Найрозумніший», метою якої  була  пропаганда мовно-літературних знань, підвищення інтересу учнів до рідної мови та літератури, розвиток ініціативи, учнівської творчості,  виховання в учнів потреби щодо використання науково-популярної літератури та інших джерел інформації для поповнення та поглиблення знань.

З 07 по 11.12.2015 року у школі проходив тиждень історії та правознавства. 04.12.2015 року на засіданні батьківського всеобучу «Родинна просвіта» практичний психолог Заплітна О. М.  провела тренінгове заняття на тему: «Виховання відповідальності за дорослих людей».

07.12.2015 року за організацією вчителя правознавства Хоменко Н. В. відбулася загальношкільна лінійка «Декларація прав людини».               

07.12.2015 року з учнями 6-11 класів проведена зустріч зі старшим інспектором Хотинського відділення поліції Кельменецького відділу поліції Головного Управління Національної поліції Чернівецької області Руснаком О. М. На зустрічі розглядалися питання: «Адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх», «Що таке правопорушення? Ознаки правопорушення. Види правопорушень»; «Що таке юридична відповідальність та її види? Вік, з якого наступає адміністративна та кримінальна відповідальність?». Варто зазначити, що на зустрічі були також присутні учні, які стоять на внутрішкільному контролі.

08.12.2015 року вчитель права Хоменко Н. В. з учнями 5-8 класів провела вікторину «Держава Україна».              

08.12.2015 року за організацією практичного психолога Заплітної О. М. проведена конференція на тему: «Порушення прав дітей: експлуатація та торгівля».          

09.12.2015 року оформлено  тематичну стіннівку «Мої права та обов’язки» та відбулася зустріч учнів 6-11 класів з представником Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), випускником школи, студентом Чернівецького юридичного коледжу Національного університету «Одеська юридична академія» Шишковським Богданом.

З 07 по 11.12.2015 року  класні керівники 5-9 класів проводили класні збори  на тему: «Права та обов’язки учнів», а класоводи  - ситуаційно-рольові ігри «Права дітей». За організацією класоводів та вчителя образотворчого мистецтва 
Горбової О. А. відбувся конкурс малюнків «Права і обов’язки очима дітей».    

Протягом тижня у шкільній бібліотеці тривала виставка літератури «Що я знаю про свої права та обов’язки» (бібліотекар Чинчик В. О.).

З 14 по 18.12.2015 р. проходив тиждень початкових класів. Він розпочався проведенням загальношкільної лінійки «Ключик до країни знань», яку підготувала Главацька С. В.

За допомогою мультимедійних презентацій, які були використані на уроці українознавства, вчитель Горбова О. А. розкрила тему «Зима-красуня, біла чарівниця! У ній стільки дива-дивного й краси», реалізувала різноманітні форми роботи: навчально-пізнавальну, діяльнісно-фронтальну, групову, індивідуальну.

Чинчик В. О., класовод 2 класу, провела урок позакласного читання за творами В. О. Сухомлинського на тему: «Людина починається з добра». Учитель використала різноманітні методи, прийоми, форми навчання, електронні презентації, які підпорядковані змісту і меті навчального матеріалу, формувала у молодших школярів ключові та предметні компетентності.

Вчитель початкових класів Олійник З. О. продемонструвала у 4 класі бінарний урок з української мови, природознавства, розвитку мовлення на тему: «Судовий процес. Звинувачення Зими».

З метою підвищення рівня професійної майстерності члени шкільного методичного об’єднання вчителів початкових класів брали активну участь у проведенні ділової гри «Види самостійної роботи на уроках в початкових класах», яку провела вчитель початкових класів Сафронюк Т. В. Педагоги  обговорювали практичні проблеми та шляхи подолання типових помилок, недоліки в контролі за діяльністю учнів на уроках, що збагатило їхні теоретичні знання та практичні навички.

У цікавій, динамічній, ігровій формі пройшов урок інформатики в 3 класі під керівництвом вчителя Яворської А. О. Третьокласники опановували комп’ютерні засоби, набули первинних навичок управління комп’ютером та одночасно удосконалили, розширили свої знання  з теми: «Перегляд вмісту папок. Основні об’єкти вікна». 

Виховний захід «Миколая зустрічаймо в цей святий величний час» проходив у формі музичної вистави з елементами казки, де всі ролі виконувалися дітьми початкової школи. Адажій Н. П. ролі розподілила з урахуванням індивідуальних особливостей учнів, їх природних можливостей і характеру.

Використані мультимедійні технології підвищили рівень унаочнення навчально-розвивального матеріалу на логопедичному занятті на тему: «Автоматизація звука [ш]». Учитель-логопед Рижак Н. В. створила сприятливу атмосферу для спілкування.

Надзвичайно продуктивно пройшла самопідготовка з математики в 1 класі у формі гри-подорожі «Казковий світ математики», яка забезпечувалася мультимедійною підтримкою. Боднарюк Н. С. за допомогою комп’ютерної програми швидко й ефективно провела індивідуальні і групові завдання.

Переглядів: 111 | Додав: hotin-schoooooool | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Яндекс.Метрика