Рік англійської мови
Вхід на сайт
Головна » 2014 » Март » 6 » Правознавчий казковий бал-фестиваль талантів
23:22
Правознавчий казковий бал-фестиваль талантів

Нещодавно у  Хотинській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбувся "Правознавчий казковий бал - фестиваль талантів". Підготувала та провела свято вихователь групи продовженого дня Годнюк Н. М. 

Вихованці тривалий час вивчали права та обов’язки дитини на основі Конвенції ООН про права дитини. Свої знання діти продемонстрували на святі. На прикладі героїв відомих казок учні показали, як можуть порушуватися права дитини на життя, на відпочинок, на здоров’я, на освіту.

Дуже гарними були інсценізації казок  «Червона шапочка», «Дванадцять місяців»,  «Золотий ключик», «Айболить», «Дюймовочка», «Коза-дереза». Першокласники чудово зіграли свої ролі, продемонстрували своюакторську майстерність татворчі здібності.А кожен етап святкового заходу був висвітлений у презентації, яка яскраво  доповнювала загальну картину кожного етапу заходу.

Неможливо залишити без уваги оформлення зали. Вражала неймовірно велика кількість квітів: паперові казкові дзвоники, маргаритки з повітряних кульок та величезні декорації у вигляді квітів  латаття, обрамлені гірляндами. Але найголовнішою була Диво-квітка, пелюстки якої діти отримували від батьків як нагороду за правильно виконані завдання.

Бал не був би балом без танців. Енергійний танець Кота Базиліо та Лисиці Аліси дуже сподобався глядачам. Проте учні  добре знали, хто саме з казки «Золотий ключик» займався шахрайством. А танком «Тиха година»  діти дали зрозуміти дорослим, що знають про своє право на відпочинок.

Ніжні та тендітні «квіточки» рухалися у ритм із музикою. І, звичайно, був вальс; маленькі принци та принцеси  зачарували всіх присутніх.

Діти співали, танцювали, виконували завдання, грали ролі і робили все це із захопленням та задоволенням. Свято видалося не тільки яскравим, емоційно та музично насиченим, а й повчальним.

Ми пишаємося успіхами маленьких правознавців!

Переглядів: 117 | Додав: hotin-school | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Яндекс.Метрика