Рік англійської мови
Вхід на сайт
Головна » 2014 » Сентябрь » 24 » Солодкий ярмарок
18:33
Солодкий ярмарок
Нещодавно у Хотинській ЗОШ І—III ступенів №1 відбувся благодійний ярмарок «Солодка Україна». Кожен класний колектив оформив з учнівської парти прилавок. Очі розбігалися від різноманіття виставлених на продаж солодощів, які напере­додні не без допомоги батьків, звичайно, приготували школярі.

У кращих традиціях українського ярмарку звучали народ­ні жартівливі пісні, які додавали святкового настрою. Продавці припрошували і не переставали нахвалювати свій товар. Зва­жаючи на те, що зібрані кошти будуть спрямовані на допомогу учасникам АТО, покупці не скупилися.

На ярмарок завітали: голова райдержадміністрації В. Д. Стратейчук, заступник голови районної ради Р. В. Волосевич та го­лова районної організації Спілки ветеранів Афганістану С В. Трайчук. Знаючи про благородну мету заходу, почесні гості за­ходилися активно купувати солодощі.

Ярмарок видався на славу: покупці могли поласувати смач­неньким, а продавці - реалізувати свої підприємницькі здіб­ності. Оскільки пропозиція перевищила попит, і не весь товар вдалося продати, учасники дійства вирішили пригостити соло­дощами підопічних Хотинського психоневрологічного будинку-інтернату.

Виховання національно і морально свідомого громадянина держави є ключовим напрямком діяльності освітнього закладу. Неважливо через які форми роботи воно здійснюється: чи ви­ховні заходи, чи організація та проведення благодійних ярмар­ків. Важливо, що учні твердо засвоїли: Україна — єдина країна, у біді чи радості - ми єдиний народ.

 

  

 

Переглядів: 284 | Додав: hotin-school | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Яндекс.Метрика