Рік англійської мови
Вхід на сайт
Головна » 2014 » Январь » 19 » Тиждень безпеки життєдіяльності
15:58
Тиждень безпеки життєдіяльності

З метою пропаганди здорового, активного способу життя, вивчення і використання на практиці правил основ безпеки життєдіяльності, попередження загибелі та травматизму дітей при виникненні різного роду надзвичайних ситуацій у Хотинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 з 06 по 13 листопада 2013 року проходив тиждень знань безпеки життєдіяльності.

«Навчати розважаючи» — цей принцип був актуальним у всі часи. Лише у невимушеній атмосфері гри у дітей формується критичний спосіб мислення, лише так можна навчити підростаюче покоління правильно реагувати на небезпеку та вміти себе захистити. Саме за такими принципами була побудована вікторина «Правила безпечної поведінки в повсякденному житті», учасниками якої були учні 3 класу.

Представники підрозділів МНС на нараді при директору провели детальний інструктаж для педагогічних працівників щодо дотримання правил пожежної безпеки у школі.

 Представники підрозділів МНС м. Хотина, а саме: провідний фахівець Хотинського райвідділу ДС УНС Слугін Ю. М. та рятівник - представник ДПРЧ-7 провели змістовні та цікаві бесіди з учнями 1-5 класів на тему «Правила пожежної безпеки» та «Правила поведінки в зимовий період». Школярі із захопленням слухали лекції гостей та скористалися можливістю отримати відповіді на запитання, які їх найбільше хвилювали. Після зустрічі більшість учнів молодших класів зізналися, що в майбутньому теж стануть рятівниками.

Для учнів старших класів була організована імпровізована лікарня. Дівчата довели, що в разі потреби зможуть надати потрібну першу медичну допомогу. Вони вміло обробляли уявні рани та накладали пов’язки.

Корисними порадами про шляхи попередження та лікування грипу шкільна медсестра поділилася з учнями 7 класу. Також для школярів була проведена екскурсія в ДПРЧ-7 м. Хотина. Школярі захоплено оглядали спецтехніку та слухали розповідь їхнього екскурсовода.

«Твоя безпека багато в чому залежить від тебе. У першу чергу тобі потрібно бути добре поінформованим про існуючі небезпеки.  А хто володіє інформацією - той володіє світом!»,- такими словами узагальнила тиждень знань безпеки життєдіяльності вчитель основ здоров’я Сіногач Н.Л.

 

Переглядів: 170 | Додав: hotin-school | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Яндекс.Метрика