Рік англійської мови
Вхід на сайт
Головна » 2015 » Апрель » 30 » Тиждень географії
16:32
Тиждень географії

В час, коли дивовижна українська природа вбирається у свої неповторні шати,  в нашій школі проходив тиждень географії. І це зовсім не збіг чи парадокс, а наслідок того, що співіснувати ця неповторна пора може лише із таким неймовірно захоплючим придметом як географія.

Весна – це, перш за все, свято душі. Про це всім присутнім нагадали учні 7-мого класу в понеділок на шкільній лінійці.

У вівторок вчитель географії  Шевчук Д. О. разом із учнями 6-го класу провели польове заняття із метеорологічними приборами, зафіксувавши, що негода скоро пройде, що й показали наступні дні.

Середина тижня – час інтелектуальної праці. Географічна вікторина, що зайняла голови учнів середньої ланки, не завадила молодшим школярам прийняти участь в конкурсі малюнків «Земля – наш спілльний дім». Діти з радістю відтворювали не лише весну, а й красу всіх пір року.

Захоплюючу подорож по річкам Євразії здійснили учні 7-го класу на відкритому уроці в четвер. Семикласники розповіли про найбільші річки континенту, а у підсумку уроку за допомогою флеш-мобу влучно продемонстрували головну проблему сьогодення – екологічну безпеку навколишнього середовища.

На завершення тижня учні 8-го та 9-го класів прийняли участь в круглому столі на тему: «Чорнобиль: минуле, сьогодення, майбутнє». Опираючись на здобуті на уроках історії, географії та біології знання, юнаки та дівчата лаконічно і разом з тим досить науково розповіли про недоліки будівництва ЧАЕС та прорахунки радянської влади в перші дні аварії, медичні та екологічні наслідки катастрофи, а також детально розповіли про сьогодення Чорнобильської зони відчуження  і березневі рішення Верховної Ради щодо переобладнання окремих її районів у біосферний заповідник.

Тиждень географії засвідчив, що сучасній учнівській молоді до снаги і творчі змагання, і інтелектуальні навантаження, і оприлюднення серйозних тем, що конче потребують вирішення. А отже наша Батьківщина має гарне майбутнє.    

      

Переглядів: 87 | Додав: hotin-school | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Яндекс.Метрика